Fotografowanie przeciążenia

Z tym blogiem można wiele

Gienek 04.02.2021

Dobry sposób na odświeżenie laptopa!

Polecane: darmowe szkolenie z pozycjonowania stron

Odświeżenie laptopa to obecnie bardzo modny i być może najpopularniejszy sposób zmiany starego laptopa lub laptopa. Do wyboru jest wiele opcji, w tym dobre i oryginalne odświeżenie. Zachęcamy do lektury tego artykułu, bo jak wiesz, odświeżenie laptopa nie jest takie proste. W tym miejscu należy przyjrzeć się bliżej laptopowi Lenovo Y580, ponieważ Y580, podobnie jak wszystkie laptopy Lenovo, ma swoje wzloty i upadki. Zacznijmy od specyfikacji, bo Y580 to duży laptop, a dla dużych nie każdy chce mieć kompaktowego laptopa na talerzu. Y580 ma mocniejszy czterordzeniowy procesor o taktowaniu 1 GHz, 1 GB pamięci RAM i 512 GB pamięci półprzewodnikowej. Ma również wbudowany 7,2-calowy wyświetlacz, dzięki czemu jest bardzo atrakcyjnym ekranem. Ale to nie wszystko. Jak sama nazwa wskazuje, model Y580 ma kilka kart rozszerzeń. Znajdują się one w tylnej części laptopa, oczywiście w osobnej komorze, az przodu mają dwa gniazda rozszerzeń, które również są podzielone na strefy w zależności od wielkości ekranu LCD. Nie ma pamięci LPD (MagSafe) ani CD (karuzela multimedialna). Model Y580 ma wbudowaną kamerę internetową i wbudowaną drukarkę podłączoną do portu szeregowego. Istnieją również wbudowane głośniki. Warto również zauważyć, że Y580 ma akumulator o bardzo dużej pojemności. W dolnej części laptopa znajduje się duża klawiatura numeryczna, a stamtąd mamy dwa porty USB. Są to najwygodniejsze zasoby, ponieważ nie trzeba ich wymieniać przy wymianie baterii.

Zarówno za ekran LCD, jak i serwis komputerowy trzeba będzie zapłacić około 200 zł. Dobra wiadomość jest taka, że ​​podczas naprawy laptopa ekran można wymienić na nowy, gdy tylko zajdzie taka potrzeba. Jednak nie będzie to tania usługa.


Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Tagi: pamięci, będzie, laptopy, laptop apple, laptopa kupię, laptop acer, laptopa samsung rv511, laptopa rog zephyrus duo 15, laptopa czy laptopu,