Fotografowanie przeciążenia

Z tym blogiem można wiele

Gienek 04.02.2021

Dobry sposób na odświeżenie laptopa!

Polecane: https://www.medium.com

Odświeżenie laptopa to obecnie bardzo modny i być może najpopularniejszy sposób zmiany starego laptopa lub laptopa. Do wyboru jest wiele opcji, w tym dobre i oryginalne odświeżenie. Zachęcamy do lektury tego artykułu, bo jak wiesz, odświeżenie laptopa nie jest takie proste. W tym miejscu należy przyjrzeć się bliżej laptopowi Lenovo Y580, ponieważ Y580, podobnie jak wszystkie laptopy Lenovo, ma swoje wzloty i upadki. Zacznijmy od specyfikacji, bo Y580 to duży laptop, a dla dużych nie każdy chce mieć kompaktowego laptopa na talerzu. Y580 ma mocniejszy czterordzeniowy procesor o taktowaniu 1 GHz, 1 GB pamięci RAM i 512 GB pamięci półprzewodnikowej. Ma również wbudowany 7,2-calowy wyświetlacz, dzięki czemu jest bardzo atrakcyjnym ekranem. Ale to nie wszystko. Jak sama nazwa wskazuje, model Y580 ma kilka kart rozszerzeń. Znajdują się one w tylnej części laptopa, oczywiście w osobnej komorze, az przodu mają dwa gniazda rozszerzeń, które również są podzielone na strefy w zależności od wielkości ekranu LCD. Nie ma pamięci LPD (MagSafe) ani CD (karuzela multimedialna). Model Y580 ma wbudowaną kamerę internetową i wbudowaną drukarkę podłączoną do portu szeregowego. Istnieją również wbudowane głośniki. Warto również zauważyć, że Y580 ma akumulator o bardzo dużej pojemności. W dolnej części laptopa znajduje się duża klawiatura numeryczna, a stamtąd mamy dwa porty USB. Są to najwygodniejsze zasoby, ponieważ nie trzeba ich wymieniać przy wymianie baterii.

Zarówno za ekran LCD, jak i serwis komputerowy trzeba będzie zapłacić około 200 zł. Dobra wiadomość jest taka, że ​​podczas naprawy laptopa ekran można wymienić na nowy, gdy tylko zajdzie taka potrzeba. Jednak nie będzie to tania usługa.

Polecane: https://perlahouse.pl/skup-nieruchomosci/

Polecane: https://konopny-sklep.pl/swiecowanie-uszu


Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Tagi: pamięci, będzie, laptopy, laptop apple, laptopa kupię, laptop acer, laptopa samsung rv511, laptopa rog zephyrus duo 15, laptopa czy laptopu,